8 травня – Заходи до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2017 року о 17.00 у м. Сватове відбудеться урочистий захід «Летіла перемога над світами, немов травневий довгожданий грім»  до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  (біля комунального закладу «Сватівський районний народний дім «Сватова-Лучка»), участь в обласній акції «Маки пам’яті», хода з нагоди Дня пам’яті та Примирення, вшанування ветеранів Другої світової війни (по вулиці Державній), молебень за загиблими, акція «Перша хвилина Миру» та покладання квітів та свічок до меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи
 (площа 50-річчя Перемоги).

9 травня в усіх територіальних громадах Сватівського району відбудуться урочисті мітинги за участю ветеранів війни, учнів шкіл та мешканців громад.

6-9 травня в релігійних громадах району відбудуться панахиди за загиблими у боротьбі з нацизмом та молитви за Мир в Україні.

9 травня у м. Сватове відбудуться наступні заходи:

9-00 – на площі 50-річчя Перемоги мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю ветеранів, керівництва району та міста, учнів шкіл міста, делегацій підприємств, організацій, установ. З привітаннями до присутніх виступлять ветерани війни, голова райдержадміністрації, голова районної ради, міський голова.

10-00 - демонстрація зразків зброї та техніки (площа 50-річча Перемоги, біля Сватівського районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця імені Миколи Щепенка»).

17-00 –  на літній сцені в сквері ім. Титова (майдан Злагоди м. Сватове)  відбудеться  урочистий захід та святковий концерт з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.