Прес-центр11 cічня 2018, 16:01

Діти Сватівщини – переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО-2» відвідали м. Львів

З 21 по 28 грудня 2017 року 17 учнів – переможців конкурсу «Україна очима дітей АТО-2» Лисичанської, Сєвєродонецької, Рубіжанської, Креміської, Сватівської та м. Щастя художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, здійснили подорож до м. Львів.

Подорож, з метою арт-терапії дітей із зони АТО, організували Всеукраїнська громадська молодіжна організація «Молодіжний Рух «Здорова Україна», Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, національностей та релігій та Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

За час подорожі діти та дорослі відвідали безліч цікавих місць Львова: музей визвольної боротьби України, музей історії релігії, музей народної архітектури та побуту, музей етнографії та художнього промислу,

музей-арсенал, національний літературно-меморіальний музей І. Франка, музей С.Крушельницької, музей-аптека.

Як гості міста Лева, діти доторкнулися до прекрасного у національній галереї мистецтв та у національному музеї на виставці картин та стародавніх ікон, послухали різдвяні колядки у національному академічному театрі опери та балету, відвідали академічний обласний театр ляльок та концерт у обласній філармонії, в органному залі. 

Діти Луганщини привезли з собою виставку своїх художніх робіт «Україна очима дітей із зони АТО». Відкриття виставки відбулося у Львівському палаці мистецтв, куди були запрошені представники обласної та міської адміністрації та інші почесні гості.

Новим творчим досвідом для дітей стали майстер-клас зі скульптури з глини у Львівській художній школі ім. О.Новаківського та майстер-клас з оригамі в обласній бібліотеці.

 Свої враження від культурної столиці України діти відобразять в роботах «Львів очима дітей із зони АТО».

Дитячий Арт - караван дружби проїде по 50 країнам Європи з пересувною Арт - виставкою «Україна в дитячих малюнках». Виставка картин з логотипом партнерів і меценатів проекту буде експонуватися в 50 країнах Європи і в Україні: Львів, Ужгород, Одеса, Київ.

Також діти стануть учасниками міжнародного телесеріалу «Світ очима дітей». Проект буде висвітлюватися телеканалами «1й Національний»,

«ЕКО-ТВ», «112», 5й Канал.