Прес-центр1 червня 2019, 05:06

Дмитро Мухтаров: «Вітаю з Міжнародним днем захисту дітей!»

Дорогі діти! Шановні батьки!

 

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Дитинство – найпрекрасніша мить людського життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Сватівського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти!   Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

 

З повагою, голова райдержадміністрації Дмитро Мухтаров