Прес-центр4 грудня 2018, 17:12

Обговорено питання приведення захисних споруд до готовності прийому населення

3 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Либи відбулася нарада з головами територіальних громад, на якій розглядалися питання техногенно-екологічної безпеки і дії керівного складу в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Олексій Либа довів до присутніх рішення Ради оборони Луганської області від 28 листопада 2018 року в частині відпрацювання комплексу заходів щодо приведення захисних споруд (протирадіаційних укриттів) до готовності прийому населення.

Представник Сватівського міськрайонного відділу ГУ ДСНС в Луганській області довів до присутніх облікові номери захисних споруд, які пройшли паспортизацію та вимоги з питань утримання, експлуатації та обліку захисних споруд цивільного захисту. В разі визначення неможливості подальшого утримання та експлуатації даних захисних споруд цивільного захисту необхідно здійснити оформлення документів, що підтверджують таку неможливість, для подальшого зняття їх з обліку.  

 Також голови територіальних громад отримали відомості укриття населення у приватному секторі відповідної вулиці, населеного пункту. Згідно з цими відомостями буде проведений подвірний обхід мешканців з метою визначення наявності захисної споруди (погріб, підвал тощо).

На нараді представники райвійськкомату розповіли про оперативну обстановку на теперішній час.