Прес-центр11 cічня 2019, 09:01

Обговорено питання реагування на погіршення погодних умов

Відповідно до інформації, яка надійшла на адресу райдержадміністрації від управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, вдень 11 січня очікується мокрий сніг з переходом в дощ. Місцями - налипання мокрого снігу, ожеледь, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовина. На дорогах - ожеледиця.
12 січня - послаблення опадів, дощ з переходом у сніг. Пориви південного вітру до 15-20 м/с, хуртовини. Протягом дня очікується зниження температури від 0-5 морозу до 5-10 морозу.
Такі погодні умови відповідають 1 (жовтому) рівню небезпечності та можуть призвести до порушень електропостачання, руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, ускладнення роботи комунального господарства.

         З метою своєчасного реагування на наслідки погіршення погодних умов в районі, 10 січня голова райдержадміністрації Дмитро Мухтаров провів робочу нараду з представниками Сватівського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області, Сватівського відділу поліції, філії «Сватівський райавтодор»,  на якій було розглянуто питання мінімізації наслідків погіршення погодних умов; визначено об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку, ділянки автомобільних доріг та інші об’єкти господарювання, які можуть зазнати негативного впливу природних явищ.

         Дмитром Мухтаровим були надані доручення окремим структурним підрозділам та працівникам райдержадміністрації щодо постійного моніторингу і контролю за станом доріг державного та місцевого рівня під час негоди;

керівнику філії «Сватівський райавтодор» Ігореві Бєліку рекомендовано вжити вичерпних заходів щодо очищення доріг від снігу, оброблення проїзної частини протиожеледними матеріалами;
представникам ГУ ДСНС та Сватівського відділу поліції було наголошено на необхідності надання оперативної допомоги громадянам, які потраплятимуть у снігові замети, а також в ліквідації заторів на дорогах.