Прес-центр24 березня 2020, 19:03

Превентивні заходи щодо коронавірусу

24 березня під головуванням очільника району Валерія Честних, за участі голови районної ради Віти Сліпець та керівників окремих сільськогосподарських і промислових підприємств району, відбулося чергове засідання тимчасової районної протиепідемічної комісії.

Валерій Честних ознайомив присутніх з результатами вжитих районною владою заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території району захворюваності на COVID-19, підсумками перших рейдів по м.Сватове з контролю за дотриманням обмежень, пов’язаних з карантином. За його словами, робочими групами з боку суб’єктів господарювання таких правопорушень зафіксовано не було.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу на важливості дотримання заходів безпеки, проведення профілактичної роботи у трудових колективах, аби убезпечити працівників від зараження небезпечним вірусом та мінімізувати його наслідки у разі виявлення.

 А ще під час зустрічі з аграріями та промисловцями було досягнуто домовленості щодо надання допомоги, у разі нагальної потреби, на забезпечення закладів охорони здоров’я району захисними матеріалами, дезінфікуючими засобами та медичним обладнанням для боротьби з гострою респіраторної інфекцією, спричиненою коронавірусом.