Прес-центр5 жовтня 2020, 16:10

Вітаємо наших переможців!

З 2 по 4 жовтня 2020 року в місті Приморськ Запорізької області відбулися змагання Чемпіонату України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. У складі збірної команди Луганщини загалом виступало 17 спортсменів, серед них – три вихованця відділення армспорту Сватівської ДЮСШ.

Іван Несміянов став дворазовим чемпіоном України у категорії 50 кг серед юнаків до 15 років, Євген Писаний – чемпіоном України з боротьби лівою рукою та бронзовим призером з боротьби правою серед молоді до 21 року у категорії 65 кг, Андрій Тетюков виборов бронзову нагороду у боротьбі лівою та посів 4 місце у боротьбі правою рукою серед юнаків до 15 років у категорії 55 кг.

Збірна команда Луганської області, яку очолював голова обласної федерації армспорту, директор Сватівської дитячо-юнацької спортивної школи Артур Пархоменко, у загальному заліку посіла 2 місце в Україні серед юнаків.

Вітаємо наших спортсменів із визначним особистим спортивним досягненням та бажаємо подальших перемог!