![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр11 листопада 2021, 10:11
10 листопада відбулася робоча нарада голови райдержадміністрації Олега Сліпця з начальником Сватівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитром Коротким та командиром батальйону територіальної оборони Володимиром
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/obr.jpg?itok=ESU8Aurb)
Під час зустрічі було обговорено виконання вимог Закону України від 16 липня 2021 року № 1702-IX «Про основи національного спротиву», який базується на розбудові потужної територіальної оборони та створенні руху опору, які разом з підготовкою громадян України до захисту держави формують систему національного спротиву.
Окремо зупинились на ролі районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування в організації цивільної складової територіальної оборони. Зокрема, передбачається залучення широких верств населення, для підвищення рівня національної стійкості й обороноздатності України в умовах збройних агресій.