Саме зараз 10 дітей Нижньодуванської громади відпочивають у таборі «Двіжок», який знаходиться в м.Іршава Закарпатської області. Відпочинок розпочався 03.07.2024 і триватиме 14 днів.
В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Коломийчиською сільською військовою адміністрацією та Харківською обласною організацією Червоного Хреста отримано 80 наборів – засоби особистої гігієни та миючі засоби для кухні.
Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням може бути перепідготовка за робітничою професією, спеціалізація чи підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.
12,15,16 липня 2024 року з 10:00 до 14:00 відбудеться видача продуктових наборів від благодійного фонду «Global Empowerment Mission (GEM)» ) у партнерстві з Howard G.
Допомога надається на виконання Комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, учасників бойових дій, ветеранів війни та вшанування пам'яті загиблих на 2024 рік.