![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
14 березня - День українського добровольця
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/159733462_1270647106662459_1971500008232934174_n.jpg?itok=MSbfiehD)
Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року, з метою зміцнення патріотичного духу в суспільстві, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формування, відзначення Дня українського добровольця було винесено на державний рівень.
Цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.
Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.
Найщиріші вітання і шана усім волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі.
Голова Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних
Голова Сватівської районної ради Людмила Русанова