![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
15 грудня своє професійне свято відзначають працівники судової гілки влади
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/267756793_1454192218307946_8193277139981045688_n_1.jpg?itok=BVOHsmJ5)
Ця дата обрана невипадково, бо саме в цей день у 1917 році в Українській Народній Республіці було створено найвищий судовий орган – Генеральний Суд. Його перше засідання відбулося 15 січня 1918 року.
Нині, коли наша держава йде шляхом побудови громадянського суспільства, розбудови демократичної та правової країни, неоціненною є роль судової гілки влади в цьому процесі. А почесна і нелегка місія працівників судів у гарантуванні верховенства права на теренах України вимагає високого рівня знань, досвіду та умінь.
Саме від виважених та справедливих судових рішень фахівців залежить дотримання конституційних прав і свобод людини та громадянина, а також збереження стабільності у суспільстві.
У день вашого професійного свята бажаємо вам, шановні працівники суду, миру, міцного здоров’я, родинного затишку, об’єктивних та неупереджених судових рішень.
З повагою –
голова райдержадміністрації Олег Сліпець
голова районної ради Людмила Русанова