![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
19 травня голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков взяв участь в апаратній нараді голови Луганської облдержадміністрації
Нарада відбулася у форматі відеоконференцзв’язку за участі заступника голови Валерія Честних, керівника апарату Наталії Наугольної та начальника УСЗН Тетяни Шумакової.
На порядку денному обговорювалися такі питання:
– стан виплати щорічної разової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»;
– модернізація спортивної інфраструктури Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп»;
– стан і перспективи розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг Луганської області.
Також були розглянуті питання стану виконання плану дій з попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах Луганської області в пожежонебезпечний період 2021 року та плану заходів з попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону.
За результатами розгляду цих питань керівникам місцевих органів влади надано протокольні доручення.