![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
21 лютого – Міжнародний день рідної мови
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/mqdefault_0.jpg?itok=_sm7CWxC)
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови.
Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
Мова ‒ це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.
Наша українська мова ‒ це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.
Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе і наступних поколінь!