![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр28 серпня 2021, 08:08
27 серпня заступник голови райдержадміністрації Борис Руденко провів засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/240673215_1380783825648786_5669814584902337891_n.jpg?itok=B96AgnUN)
Комісією були прийняті рішення щодо призначення (відновлення) соціальних виплат 73-м внутрішньо переміщеним особам.
Рішення приймалися без урахування актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, як це й передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».