![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
4 листопада Олег Сліпець провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сватівській районній державній адміністрації
Члени комісії розглянули три питання порядку денного, а саме продовження терміну перебування трьох дітей в сім’ї патронатного вихователя; забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, зарахованих на цілодобове перебування до Сватівської обласної спеціальної школи та КЗ «РОСШ «Кришталик», і соціальної підтримки їх сімей; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.
Всі питання порядку денного ретельно вивчені та опрацьовані членами комісії, обговорені із залученими спеціалістами та запрошеними. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.