![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/blue_floral_just_because_card.png?itok=nofnvjfc)
Протягом багатьох сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.
Сьогодні на Сватівщині працюють цілі династії справжніх майстрів бджолярництва, які своєю натхненною працею забезпечують виробництво надзвичайно корисних продуктів харчування і ліків. Завдяки праці бджолярів на наших столах є мед, як символ достатку, благополуччя, здоров’я і довголіття.
Недарма, професійне свято пасічника ми відзначаємо разом із найвеличнішим християнським святом – Преображення Господнього, Спаса, адже справа бджолярів увібрала у себе наполегливість, вірність народним традиціям і любов до рідної землі.
Бажаємо Всім добра і миру, міцного здоров'я, натхнення, щасливої світлої долі. Нехай сади, лани, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік.
З повагою –
Заступник голови Сватівської райдержадміністрації Борис Руденко
Голова Сватівської районної ради Людмила Русанова