![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр20 березня 2024, 11:03
Білокуракинський ліцей продовжує набір до "Школи майбутнього першокласника"
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/0200j7vx-11fa-320x0.jpg?itok=uBi2lf7m)
Підготовка дитини до навчання в школі – комплексний і послідовний процес. Багато дітей, не зважаючи на шкільний вік і наявні у них вміння та навички, відчувають величезні труднощі під час навчання.
Задля кваліфікованої підготовки до навчання у 1 класі Білокуракинський ліцей запрошує майбутніх першачків щоп’ятниці до "Школи майбутнього першокласника".
Ознайомитись детальніше за посиланням http://surl.li/rsayb