![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Чому Сватівський район відзначатиме у 2021 році першу річницю свого існування?
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/0001-4301206523_20210714_153908_0000.png?itok=QdLDe9Lu)
17 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла постанову за № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/807-20#Text
У результаті цього рішення Сватівський район, утворений 1923 року, був ліквідований й утворено новий, укрупнений Сватівський район з адміністративним центром у місті Сватове.
До його до складу увійшли території Білокуракинської селищної (колишній Білокуракинський район), Коломийчиської сільської (колишній Сватівський район), Красноріченської селищної (колишній Кремінський район), Лозно-Олександрівської селищної (увійшли населені пункти колишніх Білокуракинського та Троїцького районів), Нижньодуванської селищної (у її складі ‒ населені пункти колишнього Сватівського та Троїцького районів), Сватівської міської (колишній Сватівський район) та Троїцької селищної (колишній Троїцький район) територіальних громад.
Тож шановні мешканці Сватівського району!
Запрошуємо вас на урочисті заходи з нагоди відзначення 1-ї річниці Сватівського району у нових межах!
Захід розпочнеться о 16-00 16 липня 2021 року на майдані Злагоди
м. Сватове біля адміністративного будинку районної ради.