![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Діалог з деокупованими громадами – начальниця Коломийчиської СВА відвідала Чкаловську територіальну громаду Чугуївського району Харківською області
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/cee8296f22a239e7b235845140d1fda3.jpg?itok=SDpiierX)
Галину РАДЧЕНКО, начальницю Коломийчиської СВА та її заступницю Людмилу ПАВЛОВУ начальник Чкаловської СВА Сергій КОТЕНКО ознайомив з досвідом відновлення територій після деокупації. Сьогодні з 12 тисяч мешканців у громаді проживають тільки 7 тисяч, що повернулися після деокупації. Не зважаючи на проблеми, люди поступово пристосовуються до реалій сьогодення.
За словами Сергія КОТЕНКА, найбільшою проблемою на сьогодні є замінованість території. До вирішення цього питання, крім спеціальних служб, долучаються всі жителі громади — як фермери та підприємці, так і пересічні громадяни.
Галина РАДЧЕНКО зазначила: «Кожен подібний досвід роботи ніколи не буде зайвим. Ми побачили втілення деяких цікавих та креативних ідей щодо відновлення територій. Відразу видно, що громадою керує справжній господарник. Знайшли порозуміння з багатьох питань та домовилися продовжити спілкування в подальшому».