![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Дистанційне навчання у 2022-2023 навчальному році: інформує Сватівська міська територіальна громада
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/uvaga-vazhliva-informaciya.png?itok=7BC4rGqT)
Відділ освіти Сватівської ОТГ інформує здобувачів освіти про відкриття форми для отримання освіти за українськими програмами та навчальними планами.
Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», навчання в ЗЗСО традиційно розпочнеться в День знань (1 вересня) . У закладах освіти на території ведення бойових дій і тимчасово окупованих територіях освітній процес запроваджується у дистанційному режимі. Досвід дистанційної роботи педагогів Сватівщини та ваше бажання отримати якісну освіту наблизять нас до Перемоги.Спільними зусиллями відбудуємо країну і зміцнімо її інтелектуальне підґрунтя.
Для реєстрації необхідно заповнити форму, інформація з якої є конфіденційною без доступу до неї сторонніх осіб, для обробки, узагальнення та систематизації на підконтрольній Україні території - https://bit.ly/3SjKK0f