![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Діти та батьки ВПО з Луганщини відвідали мюзікл в Полтаві
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/432941906_404775992449765_4223542586726364380_n.jpg?itok=XPBcmkJM)
Це стало можливим завдяки співпраці Сватівської міської військової адміністрації, Служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації з Лисичанською міською військової адміністрації Сєвєродонецького району та стаціонарним пунктом накопичення та видачі гуманітарної допомоги № 2 у місті Полтаві гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
23 внутрішньо переміщених з Луганщини діток з батьками, які проживають у місті Полтава відали Полтавський академічний обласний український музично – драматичний театр імені Миколи Гоголя та переглянули мюзикл за мотивами народної казки «Жив був пес».
Висловлюємо щиру подяку адміністрації Полтавського академічного обласного українського музично – драматичного театру імені Миколи Гоголя за надані благодійні квитки для ВПО з Луганської області.