![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Діти та дорослі з числа ВПО Луганщини відвідали виставу Національного цирку «Нова генерація» у місті Київ
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/434080277_382057168062356_6951134278661068114_n.jpg?itok=vNTL3ZTO)
Квитки на виставу надав почесний консул Литви в Україні Луганської області пан Робертас Габулас під час візиту до Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації. Цей жест доброти допоміг вимушеним переселенцям з Луганщини відволіктися від тяжких реалій та отримати позитивні емоції. Проведений час з рідними – це справжній скарб для кожного українця сьогодні. А Національний цирк України наповнив цей день яскравими та незабутніми враженнями!
Висловлюємо щиру подяку за можливість поринути в атмосферу циркового мистецтва. Пишаємося та цінуємо нашу дружбу з Литвою, сподіваємося на продовження нашої співпраці!