![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Діти з Троїцької громади повернулись з відпочинку з Івано-Франківщини
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/znimok_ekrana_2024-07-26_105153.png?itok=Gram6LRf)
20 дітей з Троїцької громади відпочивали в спортивно-оздоровчому комплексі "Смерічка", що на Івано-Франківщині.
Відпочинок у «Смерічці» став для дітей не просто можливістю оздоровитися, але й справжнім порятунком від стресів війни. Яскраві враження, нові знайомства і неповторні моменти допомогли дітям забути про труднощі і насолоджуватися справжньою радістю дитинства. Діти повернулись додому, сповнені щасливих спогадів і незабутніх вражень.
Оздоровча кампанія 2024 року триває, запити на оздоровлення приймаються. Якщо ваша дитина має бажання оздоровитися та відпочити, звертайтеся до відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради:+380731443316