![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Дітям потрібне свято навіть під час війни
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/406704757_313183881616352_1542314394000441787_n.jpg?itok=TJcPVmZ0)
Сумні та трагічні виклики часу не повинні забирати в дітей дитинство. У гуманітарних хабах Сватівського району відбулося перше із низки новорічних подій - День святого Миколая.
Свято для дітей зараз – це про безпеку й можливість розвиватися, навіть попри війну, вибухи та сирени. Цікаві творчі майстер класи, конкурси та солодощі дали можливість діткам поринути в атмосферу казки та хоча б на якийсь час повернути посмішки на їх обличчя.
Дітлахи мають посміхатися та радіти життю, а радісні події дають стимул боротися далі та дозволяють пережити складні часи. Наші діти загадають та здійснять мільйони бажань. А ми, дорослі, маємо вибороти Перемогу та мирне майбутнє для них.