![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр1 квітня 2024, 10:04
Для ВПО Луганщини та міста Бахмут відбулась екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні та меморіального комплексу «Батьківщина – мати»
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/841cf491-9724-4d8e-a2c5-638119636a5d.jpg?itok=EBVdXoBO)
Екскурсія відбулась за ініціативи Сватівської міської військової адміністрації та Відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради. Послухали хронологію подій в другій світовій війні, дізнались багато нового. Також відвідали музей, присвячений Російсько-Українській війні.