![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Додаткова сесія до магістратури: як взяти участь
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/355909427_655959799909088_4945864738499030956_n.jpg?itok=oriRwSmm)
Вступники, яких було зареєстровано для проходження ЄВІ / ЄФВВ, але які з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії магістерського випробування, матимуть змогу пройти тестування під час додаткової сесії.
Для цього вони мають протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мали проходити ЄВІ/ЄФВВ.
Зверніть увагу, що додаткову сесію магістерських випробувань буде організовано лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.
На інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість узяти участь у додатковій сесії ЄВІ / ЄФВВ, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» до 31 липня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії. Тестування буде проведено протягом 3–16 серпня.
Вступники, які не встигли зареєструватися для проходження магістерських випробувань, матимуть змогу це зробити в додатковий період реєстрації – з 12 до 14 липня 2023 року.