![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Дякуємо вам, наші татусі, за батьківську любов і мудрість!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/203473256_1335027333557769_7091453298480236028_n.jpg?itok=QRvg8F8q)
Щорічно у третю неділю червня Україна відзначає День батька.
Кожен батько уособлює в собі рішучість, гордість, героїзм, мужнього захисника своєї родини та держави. Це свято нагадує нам про вічні цінності і закликає осмислити першочергове завдання сім'ї та батьківської відповідальності.
Дорогі татусі! Прийміть щирі слова вдячності за виховання дітей, невичерпну енергію і силу, надійність і вірність! Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного щастя і благополуччя. Нехай найбільшою винагородою для кожного з вас стануть здорові, щасливі та успішні діти.
З повагою
голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков
голова Сватівської районної ради Людмила Русанова