![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Фахівці служби зайнятості допомогли знайти роботу своїй колишній колезі
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/334566707_524464786403570_4795138721487485630_n.jpg?itok=qqMKcINT)
До війни Вікторія Крикунова жила у Сватовому та працювала фахівцем відділу працевлаштування Сватівського районного центру зайнятості. Залишившись без роботи, жінка довго не наважувалась виїхати з окупованої території, бо не хотіла лишати батьків. Втім потрібно було рятувати й свою сім’ю та доньку.
З серпня минулого року Вікторія зареєструвалася онлайн як безробітна у Сватівському РЦЗ і невдовзі разом з родиною все ж таки виїхала на підконтрольну Україні територію. Зупинилася в Кивській області у місті Ірпінь та оформила статус ВПО.
Весь час перебування на обліку жінка отримувала консультації кар’єрного радника, переглядала вакансії з різних джерел, вивчала правила проходження співбесіди. Тож, коли з’явилася підходяща вакансія, Вікторія успішно пройшла співбесіду з роботодавцем. Тепер вона офіційно працевлаштована на державну службу до Управління праці та соціального захисту населення Ірпіньської міської ради. В установі жінка працюватиме головним спеціалістом відділу прийняття рішень.
Звертайтеся з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr