![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр27 жовтня 2021, 12:10
Голова Сватівської райдержадміністрації Олег Сліпець провів робочу нараду з керівництвом ТВБВ № 10012/058 філії АТ «Ощадбанк»
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/249138508_1422114401515728_119318453429623234_n.jpg?itok=M7FuMBdB)
Під час зустрічі Юрій Станкевич ознайомив очільника району з роботою банківських установ та системою обслуговування клієнтів банку. Також було обговорено питання співпраці та надання якісних банківських послуг мешканцям Сватівського району.