![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/vetenan-project_1-1024x1024.jpg?itok=5rJ9MxsP)
Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року.
Прийом заявок триває до 08 квітня включно.
Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджується в рамках проєкту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проєкт втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.
Мета – сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням. Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.
Детальніша інформація про Сертифікатну програму та умови відбору за посиланням: http://surl.li/sfioe