![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Гуманітарна ситуація на території деокупованих населених пунктів Сватівського району у період з 24.03.2023 по 31.03.2023
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/r4atdoiz1scfv1feasbnqilmq3kgvaudyizgejl3.jpg?itok=K_0ZkTF-)
За сприяння ЗСУ організовано надання гуманітарної допомоги населенню с. Стельмахівка Коломийчиської сільської військової адміністрації:
- 10 продуктових наборів;
- 10 гігієнічних наборів;
- 10 комплектів постільної білизни;
- 10 комплектів рушників (1 великий рушник, 1 малий).
Населенню деокупованих населених пунктів Красноріченської селищної військової адміністрації: с. Невське, с. Новолюбівка, с. Макіївка, с. Греківка, за участю Головного управління національної поліції в Луганській області роздано 500 буханок хліба.
Красноріченською селищною військовою адміністрацією продовжуються організаційні дії з надання можливості пенсіонерам деокупованих населених пунктів отримувати пенсію. 24.03.2023 4 мешканцям с. Новолюбівка видана пенсія.