![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Історичний календар: 83-я річниця утворення Луганської області
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/0001-2265177247_20210602_164605_0000.png?itok=Ydj__wbG)
3 червня жителі Луганщини відзначають важливу подію регіонального значення та загальнонаціонального масштабу - 83-ю річницю утворення найбільш східної області України - Ворошиловградської (нині - Луганської).
Наша область має глибоке історичне коріння, яке сягає часів палеоліту. Луганщина - це регіон із добре розвиненими сільськогосподарським виробництвом, промисловою інфраструктурою та фермерськими господарствами. Наш край не обділений природними багатствами, зокрема корисними копалинами - металічними та горючими.
Відома українська літераторка Ганна Гайворонська поетично назвала наш край світанком України, землею у плахті із лісів, полів і нив, озвученою козацькими піснями і підперезаною, мов поясем, Дінцем.
Дорогі наші земляки! Прийміть найщиріші вітання з такою важливою датою в історії нашого регіону. Ми всі - одна велика родина, яку об’єднує любов і небайдужість до долі нашої малої батьківщини. Нехай це свято додасть вам наснаги в боротьбі за звільнення нашої території від іноземних загарбників, за розбудову та розквіт нашого краю у складі незалежної України. Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку й достатку, а також нестримної енергії у примножуванні добробуту своїх сіл, селищ, міст, районів та нашої області.
З повагою - голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков