![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
КЗ "Сватівській ліцей №6" запрошує на навчання
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/37a8f38a1bc26c97a97ca01895ec115a.jpg?itok=Ia_-kmg3)
Педагоги навчального закладу мають досвід роботи в умовах дистанційного навчання використовують інноваційні технології, надають перевагу проведенню занять у режимі реального часу в обраному цифровому середовищі. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.
Оголошено набір учнів до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік. Навчання здійснюватиметься за освітніми програмами НУШ та «Інтелект України».
Заявки на зарахування можна подати тут: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScIwZKTGhl.../viewform
Дистанційне навчання у 2024-2025 н.р. (2 – 11 класи)
https://forms.gle/Q7WTuktYDUPLwgmf7