![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр1 квітня 2024, 12:04
Малеча з Луганщини побувала на шоу «Minecraft та Brawl Stars рятують Roblox»
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/435090190_409160952011269_8692132952247817178_n.jpg?itok=B9OvSHO4)
Унікальне інтерактивне шоу за сюжетами трьох найпопулярніших ігор сучасності проходило у Центрі культури та дозвілля міста Полтава. Відвідування заходу відбулось завдяки спеціалістам Служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації та гумхабу при Лисичанській МВА у місті Полтаві. Діти отримали море позитивних, незабутніх вражень та емоцій від перегляду.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації Центру культури та дозвілля м. Полтава за надані благодійні квитки на відвідування заходу!