![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр28 листопада 2023, 09:11
На базі Координаційного центру надання допомоги ВПО з Луганщини Лозно-Олександрівської СВА запрацювала творча майстерня"Арт-хаб"
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/403625790_306259955642078_1096929629042639510_n.jpg?itok=fstFBxJd)
У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю майстрині з КЗ Попаснянського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Лелека" проводять різні майстер - класи.
Попередній запис за номером телефону +380 93 803 5247
Гуманітарні штаби «Луганщина моя» - це простір для спілкування та підтримки - як юридичної, психологічної, так і соціальної, а також вирішення проблем гуманітарної допомоги.
Об’єднуючись з кожним днем стаємо сильнішими та крокуємо до Перемоги!