![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр27 березня 2024, 11:03
Набули творчих навичок, зняли психологічну напругу - діти ВПО з Луганщини відвідали творчий майстер-клас
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/434403992_404819812445383_2748982340162391451_n.jpg?itok=z7riwBFw)
Начальник служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації спільно з регіональною координаторкою у Житомирській області Громадської організації «КримSOS» 23.03.2024 року в приміщенні Координаційного центру для надання послуг ВПО з Луганської області м. Андрюшівка Житомирської області, роботою якого опікується Кремінська МВА, провели творчий захід – разом з малечею робили паперові квіти. Після заходу смакували соки та солодощі.