![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр6 грудня 2023, 15:12
Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая голова Сватівської районної військової адміністрації Олег Сліпець разом із представниками військових адміністрацій Сватівського району зустрілися з військовими 41-ої та 44-ої окремих механізовани
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/408096859_320566060909491_3699044125860336001_n.jpg?itok=4Yt6B_pv)
Представники Сватівщини привітали військових з Днем Збройних Сил України та передали гостинці – колісні скати для евакуаційного авто, портативні печі разом із газовими балончиками, спеціальний медичний рюкзак з ліками і всім необхідним, теплі шкарпетки та рукавиці для захисту від негоди, солодощі та продуктові набори.
Дякуємо вам за захист!
Нехай Господь береже кожного з вас!
Разом до Перемоги!