![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Найголовніше про роботу Нижньодуванського хабу в м. Харків за минулий тиждень
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/450898801_969072458239250_456009373101405002_n.jpg?itok=z8E-9Lnk)
Протягом минулого тижня спеціалісти Нижньодуванського гуманітарного хабу в м. Харків надали 84 консультації із загальних питань. Психолог проводив індивідуальні консультації, звернулась 21 особа. Лікар загальної практики сімейної медицини КНП "Нижньодуванська АЗПСМ" надавав медичні консультації – звернулось 7 осіб, 2 особам було видано рецепти за програмою «Доступні ліки». Надавав консультації спеціаліст Луганської обласної служби зайнятості – звернулось 3 осіб. До адміністратора ЦНАПу Сєвєродонецької громади звернулось 10 осіб. За попереднім записом надав свої послуги перукар – звернулось 15 осіб.
Лікарі благодійного фонду "Зоряна Україна" минулого тижня консультували в Нижньодуванськму гуманітарному хабі в м.Харків. Працювали терапевт, кардіолог, надавалась медична послуга із ультразвукових досліджень. За консультаціями фахівців звернулось 12 осіб.
Адреса гумштабу: м. Харків, вул. Данилевського, 38,
графік роботи: понеділок - п'ятниця 10.00 - 15.00,
телефон 068 790 56 32