![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Нижньодуванський гуманітарний хаб в м. Харків з робочим візитом відвідав перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій СМИРНОВ
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/450229472_444990565097263_8640077132718945667_n.jpg?itok=cU7CJX9k)
Під час візиту на Харківщину Олексій СМИРНОВ зустрівся з очільником Сватівського району Олегом СЛІПЦЕМ та начальницею Коломийчиської сільської військової адміністрації Галиною РАДЧЕНКО, обговорили поточні проблемні питання.
З керівницею хабу Наталією ЛУКАЩУК поговорили про гуманітарну допомогу для ВПО, роботу з реєстром зруйнованого/пошкодженого майна, забезпечення безперебійної роботи хабу під час відключення електроенергії тощо. Також Наталія ЛУКАЩУК розповіла про послуги, які надаються громадянам на постійній основі та про розширення цих послуг у майбутньому. Зараз окрім гуманітарної допомоги, у хабі можна проконсультуватися з юридичних, медичних, освітніх та адміністративних питань, а також отримати послуги фахівців центру зайнятості та пенсійного фонду.
Також Олексій СМИРНОВ поспілкувався і з внутрішніми переселенцями – відвідувачами хабу.