![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр8 грудня 2023, 13:12
Новий екскаватор для потреб Сватівщини вже у строю
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/408630789_752668206904913_1092068587974283188_n.jpg?itok=dQoTO7j4)
Сьогодні, 08 грудня 2023 року, комунальне підприємство Сватівської міської військової адміністрації отримало гусеничний екскаватор від Фонду «Партнерство за сильну Україну».
Ця спецтехніка може з легкістю використовуватись в умовах бездоріжжя та застосовуватись для ліквідації завалів, яких залишиться чимало після звільнення наших територій, - додав він.
Гусеничний екскаватор JCB JS 140X LC доставлено на Харківщину.