![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Новий етап співпраці – підписано меморандум між Сватівською міською військовою адміністрацією, виконавчим комітетом Броварської міської ради та Марківською селищною військовою адміністрацією Старобільського району Луганської області
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/b2029dad-96fb-4d36-9e66-7df9dfcbf770.jpg?itok=CzvTfaaQ)
Меморандум підписали начальник Сватівської міської військової адміністрації Олександр Міткевич, міський голова Ігор Сапожко, начальник Марківської селищної військової адміністрації Олександр Череватий.
Метою Меморандуму є співпраця та організація роботи щодо задоволення потреб населення, а саме забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб. У разі виникнення необхідності розміщення ВПО, які зареєстровані на території Марківської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області та Сватівської міської територіальної громади Сватівського району Луганської області - Броварська територіальна громада зобов'язується розглянути питання щодо надання такої можливості (за наявності вільного тимчасового житла) на території Броварської міської територіальної громади.