![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
ОБІЦЯЙ СОБІ БЕРЕГТИ СЕБЕ
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/226054113_1360954844298351_1284070512924639462_n.jpg?itok=0guc5eSu)
БФ «Квітна» створено у 2016 році. Метою діяльності Фонду є боротьба з раком молочної залози в Україні, а також надання допомоги хворим на інші види онкологічних захворювань. Відтак, в рамках цієї діяльності БФ «Квітна» надає фінансову допомогу жінкам, хворим на рак молочної залози та здійснює інформаційно-просвітницьку діяльність задля інформування про запобігання розвитку хвороби у жінок та проведення ранньої діагностики раку. БФ «Квітна», реалізовуючи свої статутні цілі, також здійснює інформаційно-просвітницьку діяльність з метою запобігання виникненню раку молочної залози у жінок в Україні, а також реалізує інформаційні кампанії, спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози у жінок, яке суттєво збільшує шанси жінок на одужання.
Для того, щоб поінформувати про важливість огляду у мамолога і зробити щорічне обстеження молочної залози максимально доступним, фондом реалізовано такі проєкт: «Обіцяй собі берегти себе» – соціальна кампанія, покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні.
Участь у ній взяли 15 найвідоміших жінок України, які закликали українок до проведення щорічних оглядів у мамолога.
Детальніше на сайті https://kvitna.org/promise/index.html