![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр27 березня 2024, 17:03
Охочі зареєструватися для участі в НМТ під час створення персонального кабінету мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія. Для цього достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/432778125_817014570470276_423548896407816384_n1.jpg?itok=GYq5-OTA)
Реєстрація з використанням застосунку Дія пришвидшить процес проходження цього кроку. Учасникові достатньо через Дію надіслати копію цифрового паспорта — персональні дані, необхідні для реєстрації, будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично. Крім того, не потрібно буде додатково завантажувати копії паспорта та картки платника податків вручну.
Докладніше за посиланням : https://cutt.ly/4w9FJM6A