![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр11 липня 2024, 11:07
Окремі категорії переселенців Коломийчиської громади отримали гуманітарну допомогу
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/450877689_468472802785482_3590387100776304122_n.jpg?itok=mj_99End)
В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Коломийчиською сільською військовою адміністрацією та Харківською обласною організацією Червоного Хреста отримано 80 наборів – засоби особистої гігієни та миючі засоби для кухні.
9 липня робоча група Коломийчиської військової адміністрації видала 20 наборів пенсіонерам, віком 70+, людям з інвалідністю та родинам з дітьми, які зараз тимчасово перемістились до м.Харків. Решту наборів невдовзі відправлять поштою за місцем проживання переселенців.
Висловлюємо вдячність керівництву Харківського офісу Червоного Хреста за небайдужість до проблем переселенців громад Сватівщини.