![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр12 серпня 2021, 19:08
Олег Клименчуков припинив повноваження на посаді голови Сватівської райдержадміністрації
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/235284505_1371031429957359_5395137913229291179_n.jpg?itok=Odafdlwf)
Відповідно до розпорядження Президента України від 11 серпня 2021 року №522/2021-рп, згідно з поданою ним заявою, КЛИМЕНЧУКОВ Олег Володимирович припинив повноваження на посаді голови Сватівської райдержадміністрації з 12 серпня.
Колектив райдержадміністрації щиросердно дякує Олегу Володимировичу за плідну й сумлінну співпрацю і підтримку, за спільні перемоги, відданість Сватівщині, Луганщині, Україні. Нехай все світле, що було зроблено Вами стане тільки початком великого кар’єрного шляху!
З повагою – працівники Сватівської райдержадміністрації