![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Оздоровча кампанія - 2024
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/znimok_ekrana_2024-04-03_153057.png?itok=1yrm4Mt6)
3 квітня 2024 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега СЛІПЦЯ пройшла робоча нарада з начальниками військових адміністрацій територіальних громад Сватівського району щодо координації і проведення оздоровчої кампанії 2024 року.
В режимі відео-конференції обговорили організацію оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій району, зокрема в Державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек", оздоровлення дітей, які зараз перебувають за кордоном та інші питання.
Робота по з’ясуванню потреби в оздоровленні дітей триває, спеціалісти, відповідальні в громадах за оздоровчу кампанію, надалі опрацьовують питання оздоровлення дітей пільгових категорій. Інформація про підготовку до оздоровлення влітку 2024 року постійно висвітлюється на сторінках військових адміністрацій – на сайтах, у мережі facebook та телеграм-каналах.
Робота в цьому напрямку тримає.