![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Паски до Великодня отримали ВПО з Луганщини, які зараз мешкають в Ірпені
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/440470021_404059345862138_3706448000110145564_n.jpg?itok=_XlLl96t)
Багато родин за традицією випікають паски до Великодня. Однак зараз, під час війни, не у всіх родин є така можливість. Для родин ВПО з Луганщини, які зараз мешкають на Київщини, в Ірпені, стало справжнім великоднім подарунком отримання великодніх смаколиків – пасок.
За підтримки почесного Консула Литовської Республіки в Україні, Robertas Gabulas в Координаційному центрі надання допомоги ВПО з Луганщини, роботою якого опікується Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація для вимушених переселенців незважаючи ні на що стало можливим відчути радість світлого Христового Воскресіння. Адже свято Великодня в Україні сьогодні символізує загальне відродження та перемогу добра над злом, життя над смертю.
Ми- українці і наша сила в підтримці і протидії горю і біді, що несе російська агресія.
Нехай добро переможе зло, а світло - темряву!
Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку!