![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Перспективи та наслідки реорганізації Держлісгоспів обговорили під час робочої зустрічі голова райдержадміністрації Олег Сліпець та т.в.о. директора ДП «Сватівське лісомисливське господарство» Володимир Петренко
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/5a9ce594-2d0e-4e69-a0b4-375a914c171e_1_-_kopiya.jpeg?itok=G5FX-nPr)
Керівники поспілкувалися про розвиток підприємства в умовах реформування галузі лісового господарства в Україні. «Однією з основних одиниць господарювання на території району є лісництво, його потрібно максимально удосконалювати та зберігати», - зауважив голова райдержадміністрації. Вкрай важливим залишаються питання раціонального використання лісових ресурсів, боротьби з незаконною вирубкою та обігом деревини, встановлення чітких правил продажу лісопродукції, підвищення ефективності роботи держпідприємств.
Також у ході зустрічі обговорили екологічний проєкт Президента України «Зелена країна», мета якого – збільшити площу лісів в Україні. Сватівська райдержадміністрація також долучиться до екологічної акції та візьме участь у висадці дерев.
Навесні поточного року колектив райдержадміністрації на угіддях державного лісового фонду, які перебувають в управлінні Сватівського лісомисливського господарства, висаджували саджанці кримської сосни. Спільними зусиллями службовців органів державної влади та місцевого самоврядування було висаджено близько двох тисяч саджанців.