![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр9 листопада 2021, 16:11
Працівники райдержадміністрації долучилися до екологічної акції в рамках проєкту Президента України «Зелена країна»
Мета акції - екологічний порятунок нашої Сватівщини і України в цілому. В рамках проєкту, зокрема, у найближчі роки буде висаджено близько мільярда дерев по всій Україні.
Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Сліпець, голова районної ради Людмила Русанова, міський голова Віта Сліпець разом з трудовими колективами висадили на території Сватівської громади близько 40 саджанців молодих дубів, які в подальшому будуть рятувати сватівчан від спеки і радувати своєю красою.