![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Про онлайн-презентацію освітніх серіалів для публічних службовців інформує служба управління персоналом Сватівської райдержадміністрації
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/6425aa7f9b876729556189.png?itok=LnkcbLav)
5 квітня об 11:00 запрошуємо на онлайн-презентацію освітніх серіалів для публічних службовців: «Кризові комунікації», «Кризові комунікації в управлінні персоналом» та «Міжнародне гуманітарне право і забезпечення міжнародних стандартів прав людини під час війни». Нові освітні серіали для публічних службовців підготовлені командою НАДС за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Серіали будуть доступні на платформі Дія.Цифрова освіта.
У серіалах висвітлюється тема реакції на стрес та її вплив на психіку людини, а також взаємодія з оточенням. Крім того, детально аналізується роль комунікації та культури діалогу для ефективної взаємодії.
Подія транслюватиметься наживо на сторінках НАДС, ПРООН в Україні, Дія.Цифрова освіта та на Мінцифрі.
Більше - http://bit.ly/3nAZ2yA